O firmie Zoo Tech

Firma ZOOTECH Wyposażenie budynków inwentarskich istnieje od 1995 roku. Założona została przez Urszulę i Błażeja Chmielewskich. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Biskupie gmina Ślesin w województwie wielkopolskim. Firma działa w branży rolniczej oferując wyposażenie chlewni, a głównymi jej odbiorcami są hodowcy trzody chlewnej oraz firmy o podobnym profilu działalności. Początkowo firma działała głównie na rynku lokalnym oraz w województwach ościennych. Z biegiem czasu obszar jej działania zwiększał się a obecnie firma działa na terenie całego kraju oraz za granicą (Rosja, Ukraina, Białoruś, Łotwa, Litwa). Oprócz działalności typowo handlowej Zoo Tech oferuje również usługi w postaci transportu oraz montażu i serwisu wyposażenia ferm trzody chlewnej, a także fachowe doradztwo. Ważną gałęzią działalności jest produkcja. Na terenie firmy powstają między innymi kominy wentylacyjne, okna inwentarskie, automaty paszowe, sufit perforowany, budki dla prosiąt. Pozostałe wyposażenie chlewni sprowadzane jest od dostawców krajowych oraz zagranicznych.

Profil działalności firmy ZOOTECH to odpowiedź na stale rosnące i zmieniające się oczekiwania hodowców trzody oraz firm specjalizujących się w tym sektorze rolnictwa. Nieustannie dbamy o to, by w naszej ofercie znajdowały się najnowocześniejsze rozwiązania, pozwalające usprawnić wszelkie prace związane z hodowlą. Są to m.in. urządzenia oraz elementy konstrukcyjne i wykończeniowe dla obiektów gospodarczych, dzięki którym wychów trzody będzie mógł przebiegać w bardzo dobrych dla zwierząt warunkach. W skład naszej oferty wchodzi m.in.

  • wentylacja budynków inwentarskich
  • okna gospodarcze i inwentarskie
  • maty grzewcze elektryczne
  • kurtyny do obór
  • silosy paszowe
  • paszociąg łańcuchowy
  • sufit perforowany
  • kojce porodowe

Wyposażenie ferm trzody chlewnej

Przygotowując naszą ofertę zawsze dbamy o to, by była ona w pełni zgodna z obowiązującymi w rolnictwie i hodowli standardami. Staramy się również wspierać naszych Klientów w stałym rozwoju i zwiększaniu potencjału prowadzonej przez nich hodowli – pozostajemy do dyspozycji zarówno Klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Jesteśmy całkowicie przekonani, że zapoznając się z naszą ofertą oraz kontaktując się z naszymi doradcami technicznymi będą Państwo mogli sięgnąć po najlepiej dopasowaną do indywidualnych potrzeb wentylacje chlewni, maty grzewcze dla prosiąt, czy też okna inwentarskie.

Klienci indywidualni mogą liczyć na nieodpłatne wizyty handlowców w celu uzyskania niezbędnych informacji. Na podstawie rozmów z klientem możliwe jest wykonanie szkiców technologicznych w programie Auto Cad oraz sporządzenie rzetelnej oferty handlowej. Dla odbiorców hurtowych przygotowano korzystne rabaty.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy ZOOTECH strona internetowa została zmieniona i wzbogacona. Kierując się Państwa oczekiwaniami i potrzebami, rozbudowaliśmy serwis internetowy tak, aby mogli Państwo znaleźć w nim wszelkie informacje, które dotyczą produkcji i sprzedaży sprzętu niezbędnego na fermach trzody chlewnej. Zapraszamy również do kontaktu z naszymi doradcami w celu uzyskania niezbędnych informacji. W miarę naszych możliwości i kierując się Państwa uwagami będziemy rozbudowywać serwis internetowy.

Zapraszamy